Drodzy festiwalowi przyjaciele!

Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) w Polsce oraz w oparciu o komunikaty Generalnego Inspektora Sanitarnego dotyczące zagrożenia epidemiologicznego, mając na względzie środki zapobiegawcze, których celem jest ochrona Państwa i naszego zdrowia, w tym zdrowia naszych wspaniałych sportowców, potencjalnych uczestników 10. edycji 24h Rawicki Festiwal Sportu zawieszamy zapisy na majowe wydarzenie.

Sztab organizacyjny rozważa zmianę terminu Festiwalu. Będziemy śledzić ogólnokrajową sytuację i na bieżąco zamieszczać komunikaty.

----

Z osobami / drużynami, które dokonały już wpłat, będziemy kontaktować się w późniejszym terminie celem ustalenia kolejnych działań.

W dniach 16-17 maja odbędzie się kolejna edycja akcji "Rawicki Nordic Walking". Zapoznaj się z regulaminem i weź udział w wydarzeniu - akcja ma charakter otwarty startują wszyscy chętni.

Na niespełna 3 miesiące przed startem naszej imprezy prezentujemy MEDAL 10. edycji.

Już 17 maja będzie błyszczał w srebrno - złotych odcieniach.

W dniach 16-17 maja 2020 r. podczas Rawickiego Festiwalu Sportu  odbędzie się Sztafeta I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu z okazji Jubileuszu 100-lecia Szkoły. Do udziału zapraszamy absolwentów, nauczycieli, pełnoletnich uczniów oraz inne osoby, które są lub były związane z I LO w Rawiczu.

Mieszkasz w Rawiczu lub regionie? Biegasz? Pływasz? Jeździsz na rowerze czy spacerujesz z kijkami?

Weź udział w otwartej sztafecie rawiczan w dniach 16-17 maja 2020 r. Start o godzinie 14:00, zgłoszenia i szczegóły u koordynatorów.

Sponsorzy